Баш Челик
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Tanks forum napravljen za članove i goste klana
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Želim da ostanem u klanu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
NexKamikaza
Admin
Admin
NexKamikaza


Broj poruka : 78
Datum upisa : 14.01.2012

Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyNed Jan 22, 2012 12:39 am

Dakle, svako ko odgovara ulovima za izbacivanje iz klana navedenih na https://bascelik.forumsr.net/t11-prinudna-izbacivanja-iz-klana neka ovde zahteva izuzeće.
Nazad na vrh Ići dole
https://bascelik.forumsr.net
TRMS
Admin
Admin
TRMS


Broj poruka : 14
Datum upisa : 15.01.2012

Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyNed Jan 22, 2012 2:36 am

ja zelim da ostanem u klanu
Nazad na vrh Ići dole
doktron




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.01.2012

Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyNed Jan 22, 2012 9:35 am

Uf!ja sam na tier 8,tigar 2,e sad nemam vremena cesto da igram,radim,zena oce da bije....ako vec morate mene da izbacite,nije problem,bar me ostavite na forumu da vidim sta se dogadja!pozz
Nazad na vrh Ići dole
NexKamikaza
Admin
Admin
NexKamikaza


Broj poruka : 78
Datum upisa : 14.01.2012

Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyNed Jan 22, 2012 10:54 am

doktron ::
Uf!ja sam na tier 8,tigar 2,e sad nemam vremena cesto da igram,radim,zena oce da bije....ako vec morate mene da izbacite,nije problem,bar me ostavite na forumu da vidim sta se dogadja!pozz

Pa u tome je i poenta ove teme. Lepo se javiš i siguran si.
Naravno privatni život je broj jedan i tu nema sta da se priča. Nama je cilj da menjamo one članove koji nemaju nekih privatnih obaveza+nisu nesto zainteresovani za WoT. Ti bi igrao ali obaveze su obaveze i to je meni ok.
Prebiramo stvarne ljubitelje tenkova od vikendaša ahahahha

Nazad na vrh Ići dole
https://bascelik.forumsr.net
NexKamikaza
Admin
Admin
NexKamikaza


Broj poruka : 78
Datum upisa : 14.01.2012

Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyNed Jan 22, 2012 10:56 am

TRMS ::
ja zelim da ostanem u klanu

Tebe i da hoću da izteram ne mogu-brat si mi, ne ide :honor:
Nazad na vrh Ići dole
https://bascelik.forumsr.net
Gost
Gost




Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyPon Jan 23, 2012 10:37 pm

ehh zato ste mene izbacili jer ne igram dobro i imam tenkice tek 6 tier:))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyUto Feb 21, 2012 8:49 am

Pozdrav ljudi! Cool

Pre 15ak min upadoh u klan, provrzmah se malko po forumu i, jbg, evo moje prve poruke ovde.

Nemam baš radno vreme za WoT, ne mogu da kažem "igram svaki dan 2/3/4/6 sati" ali upadam kad god mi to vreme dozvoli a i obaveze. Znam ponekad da odigram i po 6-7 sati sa kraćim pauzama, a nekad zna da bude ono: skuvam kafu, prinesem sok i neke gricke, naoštrim se, sednem, pa izgubim jednu, drugu, petu i ugasim WoT i odem da merim pritisak. 8D

Nameračio sam se na artiljeriju, konkretno nemačku, i trenutno imam max nabudžen Hummel sa kojim lagano krckam exp za GW Panther. Pored toga sam kupio i Leoparda, ali nisam ništa posebno ulagao u njega za sad, mada planiram da izučim i VK 2801, pa da pravim slalome po protivničkoj bazi u drugom minutu igre XD

Trudim se da kao arty ne igram totalno nubovski i skupljam kilove, već da budem prava podrška timu.

To je to ukratko. Za danas sam gotov sa WoT, može da se desi da kasnije upadnem na kratko, ali moram rano da legam, sutra već od 8 imam obaveze brdo, pa kad to preturim preko glave upadam.

Još jednom, pozdrav svim članovima, pa se vidimo na bojištu junaci! Cool
Nazad na vrh Ići dole
paja2505




Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.10.2012

Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu EmptyUto Okt 30, 2012 4:51 am

ja zelim da svi ostanu sem mene:P
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Želim da ostanem u klanu Empty
PočaljiNaslov: Re: Želim da ostanem u klanu   Želim da ostanem u klanu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Želim da ostanem u klanu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRISTUP KLANU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Баш Челик  :: Podrška :: Članovi-
Skoči na: